بروات

شهر بروات، یکی از شهرهای استان کرمان در جنوب شرقی ایران است. این شهر در فاصله حدود ۱۰۰ کیلومتری شهر کرمان واقع شده و از نظر جغرافیایی در دشتی وسیع قرار دارد. بروات با محیطی طبیعی زیبا و امکانات گردشگری منحصر به فرد، جذابیت زیادی برای بازدیدکنندگان دارد.

این شهر با تاریخی باستانی به‌جا مانده است و در دوران هخامنشیان و ساسانیان مهم بوده است. بروات در گذشته به عنوان یکی از ایستگاه‌های سرزمین‌های ایرانی در مسیرهای باستانی از شرق به غرب به شمار می‌رفت. همچنین، این شهر در طول تاریخ به عنوان مرکز تجاری و صنعتی منطقه شناخته شده است.

یکی از جاذبه‌های گردشگری بروات، عمارت تاریخی میرزا عبدالرحیم خان است. این عمارت با سبک معماری قدیمی و زیبا، جذب بسیاری از گردشگران محلی و خارجی شده است. همچنین، باغ‌های زیبا و بزرگی که در اطراف شهر قرار دارد، یک مقصد عالی برای آرامش و استراحت می‌باشد.

بروات همچنین به عنوان یکی از مراکز کشاورزی مهم در استان کرمان شناخته می‌شود. تولیدات کشاورزی این شهر شامل محصولاتی همچون پسته، انگور، زرشک و بادام است.

این تولیدات با کیفیت بالا و طعمی منحصر به فرد، نام بروات را به عنوان یکی از مراکز تولید کشاورزی برجسته در ایران بازتاب داده است.

به طور کلی، شهر بروات با تاریخ و فرهنگ غنی، مناظر طبیعی زیبا و تولیدات کشاورزی متنوع، یکی از مقاصد گردشگری آرامش بخش در استان کرمان و ایران است. این شهر با جاذبه‌های گردشگری خود از جمله عمارت‌های تاریخی و باغ‌های زیبا، میزبانی خوبی برای بازدیدکنندگان فراهم می‌کند.

شما در زمان سفر میتوانید با اجاره خودرو در بروات از سفر خود خاطره ای به یاد ماندنی بسازید .

آخرین خودرو

سدان

شورلت کامارو کروک ۲۰۱۵

4
خودکار
0
2
(بدون بررسی)