باغین

شهر باغین یکی از شهرهای استان کرمان در جنوب شرقی ایران است. این شهر در فاصله ۳۱۰ کیلومتری جنوب غربی شهر کرمان واقع شده است. با جمعیتی حدود ۳۰ هزار نفر، شهر باغین یکی از شهرهای کوچک استان کرمان است.

اقتصاد شهر باغین بیشتر بر اساس کشاورزی و دامداری استوار است. این شهر به دلیل وجود منابع آبی غنی و آب و هوای معتدل، برای کشاورزی مناسب است. در زمینه تولید محصولاتی مانند برنج، گندم، جو، سیب زمینی و صیفی جات، شهر باغین شهرت دارد.

علاوه بر کشاورزی، صنایع دستی نیز در شهر باغین توسعه یافته است. تولید فرش و قالیچه از جمله صنایع دستی اصلی شهر باغین است. این تولیدات دستی به خارج از شهر نیز صادر می شوند و به عنوان یک منبع درآمد برای مردم شهر باغین عمل می کند.

در ارتباط با جاذبه های گردشگری، شهر باغین نیز دارای جاذبه های متنوعی است. یکی از این جاذبه ها، پارک ملی باغین است که به عنوان یکی از مهمترین پارک های ملی کشور محسوب می شود. این پارک با وجود تنوع زیستی بالا و طبیعتی زیبا، هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. علاوه بر پارک ملی، سایر جاذبه های گردشگری شهر باغین شامل آبشارها، دره ها و روستاهای بافت قدیمی هستند که به تاریخ و فرهنگ این منطقه اشاره می کنند.

با توجه به تمامی این ویژگی ها، شهر باغین یک مقصد گردشگری مناسب برای علاقه مندان به طبیعت، تاریخ و فرهنگ است. این شهر با طبیعتی زیبا و مناظر خیره کننده، همه ساله گردشگران زیادی را از سراسر کشور به خود جذب می کند.

شما در زمان سفر میتوانید با اجاره خودرو در باغین از سفر خود خاطره ای به یاد ماندنی بسازید .

آخرین خودرو

موتورسیکلت

اجاره موتور سافاری مدل 1400 – هفتگی و ماهانه

2
خودکار
0
0
(بدون بررسی)