آسمان آباد

شهر آسمان آباد یکی از شهرهای جوان و به روز استان ایلام است که در آغاز دهه ۹۰ شمسی به دلیل کمبود مسکن در شهر ایلام و نیاز جوانان به محیطی دنج و آرام برای زندگی ایجاد شد. این شهر به دلیل مسافت نسبتاً کم با شهر ایلام و طبیعتی زیبا و هوای مطبوع، به سرعت خود را در قلب جوانان استان ایلام پیدا کرد و اکنون با گذشت چندین سال، به یکی از محبوب‌ترین شهرهای استان تبدیل شد.

آسمان آباد بامساحتی درحدود ۲۵۰ هکتار، دردشتی زیبا واقع میباشد و از یک طرف به رود و از سوی دیگر به کوههای زاگرس محدود می‌شود. محیط زیبا و صاف شهر با ارائه خدماتی متنوع به شهروندان، محلی برای استراحت و آرامش برای اهالی شهر و مسافران می‌باشد.

شهر آسمان آباد با داشتن زیرساخت‌هایی مدرن و امکانات عمومی و خصوصی وسیع، به شهری دوست‌داشتنی و خوش زندگی تبدیل شد. دانشگاه آزاداسلامی شهرستان  باتوجه به اهمیت شهرآسمان آباد به عنوان مرکزجوانان، دراین شهربنا شد وبه عنوان یکی ازمهمترین مراکزآموزشی استان ایلام مشغول به فعالیت است. وجود مسجد و مجتمع ورزشی نیز از دیگر امکاناتی است که این شهر به شهروندان خود ارائه می‌دهد.

از دیگر جذابیتهای شهر آسمان آباد، پارک شهری و میدان بزرگی که به نام شهید محمدعلی مقدم بنا شد، می باشد. این پارک با داشتن فضاهای سبز و مسیرهای پیاده‌روی، برای گردش و تفریح شهروندان و مسافران منطقه، محلی ایده‌آل است.

همچنین، شهر آسمان آباد با داشتن فضاهای خرید و بازارچه، به همراه کافه‌ها و رستوران‌های متنوع، از مکان‌هایی برای خرید و خوراکی‌خوری آسان و سرگرمی شهروندان و مسافران است.

در نهایت، شهر آسمان آباد با توجه به ویژگی‌هایی که دارد، به یکی از محبوب‌ترین شهرهای استان ایلام تبدیل شده است. با فضاهای سبز و آرامش‌بخش، این شهر محلی ایده‌آل برای استراحت و تفریح است. اما با داشتن امکانات مدرن و خدماتی وسیع، به یکی از شهرهای پرتلاش و پویای استان تبدیل شده است.

در زمان سفر میتوانید با اجاره خودرو در آسمان آباد
از سفر خود خاطره ای به یاد ماندنی بسازید 

آخرین خودرو

موتورسیکلت

اجاره موتور سافاری مدل 1400 – هفتگی و ماهانه

2
خودکار
0
0
(بدون بررسی)